Międzynarodowe Targi Meblowe MTM w Ostródzie 2017

Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie to renomowane wydarzenie, kreujące branżowy rynek i cieszące się niesłabnącą popularnością od ponad 20 lat. Od pierwszej edycji odbywa się wyłącznie w formule „business to business” wzbogaconej o aranżowane spotkania biznesowe, gromadząc za każdym razem setki wystawców i tysiące odwiedzających. Lata doświadczeń i ciągłe dążenie do rozwoju spowodowały, że targi zyskały opinię imprezy wyjątkowej, na której nie tylko meble się ogląda, ale także sprzedaje i kupuje. Kontakty nawiązane na Międzynarodowych Targach Meblowych przeradzają się w długotrwałą współpracę, często o zasięgu międzynarodowym, gdyż targi odwiedzają goście i misje handlowe z całego świata. Warto przyjechać do Ostródy i dołączyć do najlepszych z branży. Tu można wzmocnić wizerunek swojej marki, poznać oczekiwania klientów i zaprezentować najnowsze kolekcje mebli. Tu pokazujemy, co potraficie.

Zapraszamy do noclegu w naszym ośrodku w trakcie trwania Targów. Od Mazury Expo dzieli nas niespełna 10 minut jazdy samochodem!

Równolegle z targami meblowymi odbywają się dodatkowe wydarzenia: panele dyskusyjne, konferencje, szkolenia. Przygotowujemy specjalne strefy oraz pokazy, by każda edycja była inna niż poprzednie i by coraz lepiej spełniać Wasze oczekiwania.
Odwiedzający Międzynarodowe Targi Meblowe znajdą w Ostródzie jedną z największych w Polsce prezentację oferty zarówno polskiego, jak i zagranicznego przemysłu meblarskiego, od tkanin czy płyt po gotowe wyroby, najczęściej nowości ofertowe czy sprzedażowe hity.
Najlepsze firmy związane z meblarstwem zaprezentują tu swoje klasyczne i nowe kolekcje. To znakomita okazja do poznania najnowszych trendów w branży i nawiązania kontaktów dających możliwość efektywnej współpracy.
Odwiedzający mają możliwość w jednym miejscu, najnowocześniejszym obiekcie konferencyjno-targowym spotkać liderów z branży, nawiązania kontaktu i wymiany transakcji.
Targom tradycyjnie towarzyszyć będzie wiele dodatkowych wydarzeń takich jak szkolenia, prelekcje eksperckie, pokazy oraz Strefa Polskiego Wzornictwa.