Majówka 2019 na Mazurach

Majówka na Mazurach to zawsze dobry pomysł. Szczególnie w 2019 roku, kiedy długi weekend majowy wypada tak korzystnie. 1 maja wypada w środę, a 3 maja to piątek. W efekcie wzięcie jednego dnia urlopu pozwoli na wypoczynek przez 5 dni! Wolne w poniedziałek i wtorek to już prawie urlop - wyjazd w piątek 26 kwietnia i powrót w niedzielę, 5 maja…

Dlaczego majówka na Mazurach?

Wymienimy 5 powodów, dla których majówka na Mazurach jest dobrym pomysłem:

  1. Ponieważ Mazury są piękne! Wystarczy obejrzeć tych 11 zdjęć Mazur <3

  2. Ponieważ możesz ruszyć w ślad Pana Samochodzika i odkrywać trochę zapomniane, ale bardzo klimatyczne zabytki Mazur, takie jak pałace i kościoły. W naszej okolicy wystarczy ich na przynajmniej 3 dni zwiedzania i dużo, bardzo dużo jeżdżenia. Na start: sanktuarium w Gietrzwałdzie i sanktuarium w Krośnie.

  3. Ponieważ na Mazurach są domki, a domki na Mazurach są najbardziej ekonomiczną formą noclegu. Nie hotele, nawet nie agroturystyki (jak choćby te w magicznym Kawkowie), ale właśnie domki. Wiemy, że żaden budżet nie jest z gumy.

  4. Jeśli lubisz spędzać czas aktywnie, to będziesz mieć gdzie pływać kajakiem i biegać po lesie (polecamy tę trasę na 10km). Spacer z kijkami? Nie ma sprawy, wrócisz wieczorem.

  5. Dzieci nie będą się nudzić! Plac zabaw w lesie jest fajniejszy niż miejski, a okoliczne ścieżki dydaktyczne, rejsy statkiem do Ostródy i magiczne nocne ogniska na długo zostaną w pamięci.

Jeśli Cię przekonaliśmy, to zadzwoń do nas i zapytaj o wolny termin. Mamy ponad 20 domków 4-osobowych, na pewno się zmieścicie z rodziną lub znajomymi :) Stare Jabłonki są położone mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Trójmiastem, ewentualnie w połowie drogi między Iławą a Olsztynem. Doskonały dojazd drogą nr 7 i następnie drogą nr 16, ewentualnie pociągiem na stację Stare Jabłonki jest dużym atutem.Majówka 2019 na Mazurach

Podsumowując, majówkę na Mazurach liczącą przynajmniej 4 noce (od środy do niedzieli) spędzisz aktywnie w Starych Jabłonkach. Brzmi jak plan? Zapraszamy!