Koncert Agnieszka Chylińska Forever Child Tour w Ostródzie

Agnieszka Chylińska zagra koncert w Ostródzie 7 lipca 2017 roku! To super informacja dla jej fanów, którzy w lipcu 2017 będą w okolicy!

W zeszłym roku zapraszaliśmy na koncerty Bajm i Raz Dwa Trzy. 2017 rok w Ostródzie również zapowiada się atrakcyjnie pod względem muzyki. Cieszymy się, że nasz region się rozwija i z roku na rok oferuje coraz więcej atrakcji, szczególnie w sezonie wakacyjnym.

Agnieszka Chylińska - data koncertu w Ostródzie

Chylińska zagra 7 lipca 2017. Koncert grany w ramach promocji nowej płyty, "Forever Child", odbędzie się w Amfiteatrze, na ul. Mickiewicza 22:

Zapraszamy do Ostródy na koncert i do nas na wypoczynek i nocleg! 

 

Forever Child Tour 2017

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą „Forever Child” i trasą koncertową „Forever Child Tour” okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem fanów artystki – Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne 13 koncertów w 2017 roku! 

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 30 milionów odsłon w serwisie YouTube: