Boże Ciało na Mazurach 2019

Boże Ciało 2019 wypada w czwartek, 20 czerwca 2019. Chcesz spędzić ten długi weekend Boże Ciało na Mazurach? To proste! Weź jeden dzień urlopu w piątek 21 czerwca. Wyjedź w środę po pracy, wróć w niedzielę na koniec długiego weekendu. W ten sposób poczujesz, że to jest jakiś wyjazd :) Boże Ciało na Mazurach - brzmi dobrze!

Boże Ciało na Mazurach w 2019

Pod koniec czerwca jest znacznie cieplej, niż na przykład w majówkę - szczególnie na Mazurach. Ognisko i dobra zabawa zawsze pozwalają lepiej się bawić, nawet przy niższych temperaturach, ale w Boże Ciało to raczej nie powinien być problem. W ten długi weekend zazwyczaj jest ciepło i pogodnie. Od kilku lat czerwiec jest jednym z najładniejszych miesięcy w Polsce. Boże Ciało zawsze pozwala zbudować długi weekend, dzięki czemu na stałe w kalendarzu pełni rolę idealnej okazji do wyrwania się na krótki odpoczynek.

5 powodów, żeby spędzić Boże Ciało na Mazurach

  1. Warmia i Mazury są piękne! Zobacz 11 zdjęć Mazur i zakochaj się w tych okolicach <3

  2. W Boże Ciało na Mazurach jest ciepło, a czasem nawet można się już kąpać w jeziorze!

  3. Na Mazurach królują domki, które są najbardziej ekonomiczną formą noclegu. Hotele i agroturystyki (jak choćby te w magicznym Kawkowie) to zupełnie inny budżet. Na długi weekend, taki jak Boże Ciało, to właśnie domki są optymalne dla większości z nas.

  4. Grill, ognisko i kajaki to świetny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi i rodziną.

  5. Dzieci będą mieć frajdę! Plac zabaw w lesie jest fajniejszy niż miejski, mamy leśne ścieżki dydaktyczne i rejsy statkiem do Ostródy, a magiczne nocne ogniska opowiada się później kolegom :)

Nasz ośrodek wczasowy to ponad 20 domków (każdy 4-osobowy). Zmieścicie się z rodziną, zmieszczą się znajomi :) Stare Jabłonki leżą mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Trójmiastem, ewentualnie w połowie drogi między Iławą a Olsztynem. Doskonały dojazd Drogą Krajową numer 7 i następnie drogą wojewódzką nr 16, ewentualnie pociągiem na stację Stare Jabłonki jest dużym atutem.