Back to All Events

Stare Jabłonki: Lipiec i sierpień na Mazurach


Stare Jabłonki: Lipiec i sierpień to najlepszy czas, żeby wybrać się na Mazury.

Najwięcej osób odwiedza Stare Jabłonki i cały nasz rejon właśnie w tych miesiącach. Lipiec i sierpień to na Mazurach szczyt sezonu, podobnie jest w Starych Jabłonkach. Nie jest to przypadek - dzieci mają wakacje, więc rodzice mogą wziąć urlop, a pogoda w tym czasie ma szansę być najlepsza w roku. Stare Jabłonki notują najwięcej słonecznych dni właśnie w lipcu i sierpniu.

Stare Jabłonki. Domki na Mazurach: Lipiec, Sierpień

Nie inaczej jest w naszym ośrodku. Lipiec i sierpień to najbardziej oblegany czas sezonu, w którym ciężko jest o wolne domki. Jeśli chcecie odwiedzić Stare Jabłonki, to zapraszamy do składania rezerwacji z wyprzedzeniem :) Mile są widziane u nas również zwierzęta domowe, takie jak psy i koty. 

Stare Jabłonki w sierpniu

Stare Jabłonki wyglądają pięknie o każdej porze roku, jednak to właśnie środek lata jest tym okresem, który robi największe wrażenie. Przyroda jest w pełnym rozkwicie, wszędzie pachnie lasem, a woda w jeziorach ma idealną temperaturę do kąpieli. Kiedy upał utrzymuje się w Starych Jabłonkach przez tydzień, woda osiąga temperaturę przekraczającą 20'C. Wchodząc do niej ledwie czuje się różnicę między powietrzem :)

Stare Jabłonki - jak dojechać?

Dojazd do Starych Jabłonek jest bardzo łatwy, szczególnie w lipcu i sierpniu, kiedy PKP ma w miarę bogaty grafik połączeń, a Polski Bus zatrzymuje się w niedalekiej Ostródzie. Najłatwiej jednak dojechać do Starych Jabłonek samochodem. Na maj i czerwiec 2017 roku zaplanowane jest oddanie do użytku nowych odcinków drogi krajowej numer 7 w standardzie ekspresówki, więc dojazd z Warszawy powinien zająć około 2-3 godzin. Szczegóły dotyczące dojazdu znajdują się tutaj.

Stare Jabłonki aktualne atrakcje:

Earlier Event: June 15
Boże Ciało 2017