Stare Jabłonki - domki

Stare Jabłonki domki. Jeśli tego szukasz, to ośrodek Skowronki prawdopodobnie okaże się najlepszym z dostępnych wyborów. Stare Jabłonki to urocza okolica. Nasze domki nad jeziorem mają bezdyskusyjnie plusy, o których możesz sam/sama się łatwo przekonać. Obudzisz się przy śpiewie ptaków, leniwe popołudnia spędzisz w otoczeniu natury, a zdjęcia piękneych zachodów słońca wyślesz na Instagrama. Takiego oderwania się każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje.

Ośrodek Skowronki Stare Jabłonki to zarazem idealne miejsce na zorganizowanie grupowego wypoczynku. Wakacje na Mazurach mogą stać się niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i młodzieży, dzięki klasowym wyjazdom. Naturalne warunki Warmii i Mazur zachęcają do rozmaitych form aktywności fizycznej, np. gry survivalowe i terenowe lub zajęcia wodne, takie jak pływanie na kajakach, a okolice Starych Jabłonek są pełne atrakcji. Goście oczekujący wielu wrażeń z pewnością nie wyjadą stąd zawiedzeni i co ważne, spędzą czas w przepięknych okolicach, w niepowtarzalnym klimacie  krainy Warmii i Mazur, na świeżym i czystym powietrzu wolnym od smogu. Noclegi w domkach nad jeziorem mogą stać się dla nich dodatkową atrakcją.

Stare Jablonki Domki

Stare Jabłonki niedaleko Ostródy to jedno z tych urokliwych miejsc w Polsce, w których natura sama zachęca do aktywnego wypoczynku i uprawiania różnych form turystyki bez względu na aurę i porę roku.

Poszukaj na mapie Warmii i Mazur miejscowości letniskowej Stare Jabłonki, znajdującej się nad jeziorem Szeląg Mały w lasach taborskich, przy drodze nr 16 Ostróda-Olsztyn. W Starych Jabłonkach można wysiąść z pociągu na lokalnej stacji kolejowej.

Miejscowość Stare Jabłonki

Miejscowość Stare Jabłonki

Stare Jabłonki zostały założone przez osadników pochodzących z Polski, około 500 lat temu, choć tereny te należały wtedy do Krzyżaków. Świadczy o tym polska nazwa „Jabłonki” – bo tak na początku nazywała się ta leśna osada.

NASZ BLOG: