Ośrodek prowadzimy rodzinnie, wkładając w niego całe nasze serce!

Ośrodek Skowronki w Starych Jabłonkach jest kameralnym ośrodkiem domków na Mazurach. Nasze domki letniskowe rozmieszczone są w lesie nad jeziorem, w okolicy z krystalicznie czystym powietrzem bez smogu. Okolice Starych Jabłonek są ciche i spokojne, wolne od zgiełku i hucznych imprez. Malownicze brzegi i klimatyczne jeziorka zachęcają do spacerów i odpoczynku, a wieczorne ognisko do wesołej integracji. Bogata oferta kulturalna pobliskiej Ostródy, lokalne karczmy, bajkowe okolice z piękną przyrodą Warmii i Mazur oraz zapomniane polskie i pruskie zabytki sprawią, że pobyt w Starych Jabłonkach będzie niezapomniany.

stare-jablonki-jezioro

Ośrodek Skowronki w Starych Jabłonkach prowadzimy od 2005 roku. Wkładamy wiele serca, wysiłku i pracy własnych rąk, aby funkcjonował sprawnie i odpowiadał Państwa potrzebom, nieustannie modernizując domki. Ośrodek prowadzimy rodzinnie, siłą rzeczy odciskając na nim samych siebie.

Iwona Skowrońska, właściciel

Na życzenie zapewniamy wyżywienie - śniadania, obiady i kolacje w dowolnej konfiguracji, dowożone na miejsce o umówionej porze. Szukasz nas, jeśli planujesz wyjazd na weekend na Mazurach albo dłuższy urlop.

stare-jablonki-zielone-szkoly

Nasze domki na Mazurach kierujemy do Gości indywidualnych, czyli grup przyjaciół bądź rodzin, jak i Gości zorganizowanych np. jako zielone szkoły, wyjazdy firmowe czy imprezy integracyjne.

Chętnie dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań.

Proponujemy noclegi w 25 domkach letniskowych:

25 domków 4-osobowych (dwa pokoje, łazienka z prysznicem i WC, lodówka, balkon, internet bezprzewodowy w strefie wspólnej)


najważniejsze informacje:

  • W ośrodku można zaparkować samochód

  • Akceptujemy pobyt zwierząt

  • Istnieje możliwość zamówienia obiadów i śniadań, jednak na terenie naszego ośrodka nie ma stołówki

  • 25 domków na Mazurach

  • Każdy domek jest 4-osobowy

  • Domki posiadają oczywiście kompletne łazienki

  • W domkach są lodówki

  • Do jeziora jest około 300m schodkami przez las

Do ośrodka Skowronki jeżdżę z przyjaciółmi od 1. roku studiów, czyli od 2007 roku. Zaczęło się majówką, a skończyło na tradycji corocznego wyjazdu, dzięki któremu możemy odpocząć i podtrzymać kontakt. Super miejsce, polecam :)
— Kamil Kita, Warszawa
starejablonki

Co robić w okolicy?

Pływaj, zwiedzaj, wypoczywaj

Zobacz więcej opinii o naszym ośrodku.