Opinie o ośrodku Skowronki

Od ponad 10 lat pracujemy na nasz wizerunek i opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy spędzony u nas urlop był wyjątkowy. Dowodem na to jest wiele miłych słów, jakie przez lata usłyszeliśmy od naszych Gości. Oto kilka z nich:

Wspaniały wypoczynek, polecam wszystkim, jest naprawdę fantastycznie dla osób, które chcą wypocząć w ciszy, połowić ryby. Spacery po lesie owocują w zbieranie grzybów, klimat sprzyjający do picia tańca i różańca... Obsługa ośrodka oraz właściciele są przychylni i mili dla wypoczywających. Jelenia Góra pozdrawia. Po usunięciu pomostu brzeg jeziora wygląda pięknie, wracamy w przyszłym roku!
— Owsianka Krzysztof, Jelenia Góra
Lokalizacja bardzo fajna. Cisza i spokój. Poleciłbym każdemu!
— Piotr "Rikoli" Słowiński
Pojechaliśmy na festiwal reggeae do Ostródy, ale zatrzymaliśmy się ze znajomymi w Starych Jabłonkach. Fajne miejsce, dużo luzu, dużo miejsca, można odpocząć. Do Ostródy raptem 10 minut samochodem, podobnie PKP, więc było idealnie :)
— Piotrek Szymański, Sopot
Bardzo udany wyjazd i super towarzystwo. W Polsce słyszałam upały, więc dołączam mój przepis na chłodnik w 3 min 20 sekund. i zapraszam oczywiście na stronę Facebook.com/Jeszcze-nie-Master Pozdrawiam państwa Skowrońskich bardzo serdecznie.
— Kasia Szymańska, Cambridge
POLECAM!
— Dorota Szymczak, Łódź
Nie znam lepszego miejsca na zresetowanie się po ciężkiej pracy, niż Skowronki. Masa wspomnień, mnóstwo dobrej zabawy - wystarczą znajomi i dobry humor. Polecam!
— Chrystian Możdżyński, Warszawa
Tym razem postanowiliśmy spędzić weekend bardziej rekreacyjnie i pogotowaliśmy trochę na świeżym powietrzu nad jeziorem :)
— Gear Addicts
Skowronki - super miejsce na wyjazd z dziećmi. Woda i las to miejsce, w którym spożytkują całą energię, jaką tylko mają ;) Domki letniskowe w sam raz, dwa pokoje i co najważniejsze łazienka. Polecam chociaż na weekend.
— Danuta, Łódź
Fajne domki i ładne otoczenie - praktycznie las dookoła. Super :) Pewnie jeszcze wrócimy do Skowronek!
— Martyna Czapska, Łódź
Spokój, cisza, czyste jezioro, malownicza okolica. Byłem z rodziną dwa razy i na pewno wrócimy tu nie raz :) Polecam serdecznie
— Janusz, Warszawa

Wszystkie opinie pochodzą z komentarzy na naszej stronie w serwisach Facebook lub Google+, bądź zostały nam przekazane osobiście.